Energy Tea

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11241

Pershkrimi i produktit

Pa kafeinë, shije dhe ngjyrë artificiale, konservantë dhe sheqer. Jo-OMG

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Caj jeshil, kanellë (Cinnamomum burmannii), rrënjë xhinxheri, gjethe Yerba Maté, Rrënjë Ashwaganda, rrenjë Eleutero, shije natyrale, BetterStevia® ekstrakt organik i gjetheve stevia.