Super Omega EPA, Double Strength Softgels

L2,900

Ka stok

In Stock

SKU: 10119

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Super Omega EPA ka dy herë më shumë EPA (360 mg për kapsulë). Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

perdorimi

Vetëm për të rritur: 2 kapsula 2 herë në ditë, të shoqëruara me ushqim.

paketimi

120 kapsula

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 20 Acide yndyrore Omega 3
Totali i yndyrnave 2 g 3%* Koncentrat natyral vaj peshku 2 g *
Yndyrna me shume lidhje te pangopura 1 g * Acid Eikosapentaenoik(EPA) 720 mg *
Proteina <1 g 1% Acid Dokosaheksaenoik (DHA) 480 mg *

perberes te tjere

Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) dhe Vitamina E (si tocopherol natyral d-alfa). Përmban peshk.