ESI FIT BARRETTA PROTEICA MIRTILLO

L350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13048

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Snack me proteina 100 % natyrale.
Barretta Proteica është me bazë kikiriku, fruta të thata, fara dhe boronicë.
E pasur me fibra dhe proteina bimore. Pa vaj palme. 100% bimore, pa sheqer të shtuar (përmban sheqer natyral), vegan, pa gluten.

 

Permban

Kikirikë të pjekur 48%, fibra vegjetale, rrush jeshil 8%, kokrra kakao të pjekura 7.5%, fara luledielli, boronica të thata 4.5%, fara chia, vaj luledielli, aromë natyrale.

paketimi

40g