G102 Gel Bunion Shield (Xhel per mbrojte te bunionit)

L1,620

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1577

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel per mbrojtjen e kockes se dale te gishti i madh i kembes (bunioni). Ul presionin dhe ferkimin me kepucen. Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.

specifikime

-Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve.

-Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here.

-I disponueshem ne dy masa.