229/XS OK PED Night Time Bunion Corrector

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 1556

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Korrigjon pozicionin e panatyrshem te gishtit gjate nates, ne problemet me Hallux-in, si dhe redukton dhimbjet. E thjeshte dhe e rehatshme per tu perdorur. E disponueshme ne dy masa, e majte.