G101 Toe Spreader (Ndares gishterinjsh me xhel polimer)

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 1576

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndarese gishtash me xhel polimeri, i cili redukton ferkimin dhe irritimin midis gishtave. Ideal per tu perdorur ne rast te kallove te dhimbshme apo probleme me thonjte.

specifikime

  • Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren.
  • Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve.
  • Lahen lehtesisht dhe mund te perdoren disa here.
  • E disponueshme ne kater masa.