OK PED Big Toe Separator With Double Ring

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 10464

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndares gishterinjsh me dy unaza, i cili ndihmon ne korrigjimin e deviacionit te gishtit te madh te kembes dhe gishtit te dyte, duke ndihmuar keshtu ne drejtimin e gishterinjeve te mbivendosur.

vecori

Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren. Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahen lehtesisht dhe mund te perdoren disa here. Nje mase  ‘One size’.