G105 OK PED Coated Digital Protection In Gel

L1,260

Ka stok

In Stock

SKU: 2481

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shtroje per tek thembra me lartesi 1.5 cm me material druri sintetik. Ana ne kontakt me kemben eshte material lekure, ndersa anes tjeter i eshte vendosur nje ngjites, i cili ben te mundur fiksimin e shtrojes me kepucen.

specifikime

I pershtatshem per tu perdorur ne rast te deformimeve te gishterinjve “Hammer toes”, gishterinj te mbivendosur apo ne lezione te thonjve. Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren. Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here. I disponueshme ne tre masa.