GIFT BOX DEFENCE COLOR MASCARA E ROSSETTO 2023

L3,730

Ka stok

In Stock

SKU: 13967

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Set për dhuratë i cili përmban Mascara Extra Volume (Rimel) dhe Creamy Velvet Rossetto (Buzëkuq) n°110 Rouge. Dyshja perfekte për një pamje të sofistikuar dhe elegante.
Paketimi: Rimel 11 ml – Stick 3,5 ml