DEFENCE EYE ANTI-WRINKLE CREAM

L2,270

Ka stok

In Stock

SKU: 0335

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per syte qe parandalon formimin e rrudhave dhe lufton ato ekzistuese. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem edhe per sy shume te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.

PERMBAN

Beta-glukan/L-carnitine: Formule e patentuar qe stimulon sistemet mbrojtese te lekures, mbron nga fotoplakja dhe lufton radikalet e lira.

Biopolimer i proteinave te bajames se embel: Formon nje rrjete tri-dimensionale qe krijon nje film te vazhdueshem, elastik dhe te bute mbi lekure, i cili permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures.

Acidi glicirretik dhe alfa-bisabolol: Substanca me origjine bimore me veti qetesuese, te cilat sigurojne lehtesim te skuqjes dhe acarimit te lekures.

PERDORIMI

Aplikoni produktin ne zonen e konturit te syve ne mengjes dhe/ose ne mbremje, pas pastrimit te lekures.

SASIA

15 ml