Olio di Vinaccioli

L1,060

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2318

Pershkrimi i produktit

Ka efekt antioksidant, zbutes dhe antirrudhe. Vaji i farave te rrushit eshte i lehte dhe pa arome, i pasur me acide yndyrore esenciale si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e tij e mendafshte eshte ideale per te hidratuar lekuren e thate pa bllokuar poret dhe shkaktuar akne.

l

perdorimi

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

30 ml