Basil Oil

L2,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10810

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial borziloku (Ocimum basilicum) 100% i paster.

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj borziloku, 2 pika vaj limoni dhe vaj ylang ylang në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

specifikime

Aromë: e ngrohtë, pikante

Vetitë: inspiruese, gjallëruese, purifikuese

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga gjethet e bimës.

paketimi

30 ml