Lavender Oil

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 10818

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial lavande (Lavandula angustifolia) 100% i paster.

specifikime

Aromë: lule

Vetitë: qetësuese, balancuese, normalizuese

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 3 pika vaj lavande dhe vaj mente dhe vaj kamomili në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

paketimi

30 ml