PREBIOTIC BIFIDO BOOST POWDER 3 OZ

L2,890

Ka stok

In Stock

SKU: 13390

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me prebiotik PreticX™ Xylooligosakarid (XOS) duke ndihmuar në mbështetjen e një ekuilibri të shëndetshëm të mikroflorës së zorrëve dhe promovon funksionin e shëndetshëm dhe të ekuilibruar të sistemit imunitar.

PreticX™ Xylooligosakarid (XOS) Prebiotik -E vërtetuar klinikisht për të ushqyer florën e zorrëve.

Pluhuri Prebiotic Bifido Boost™ -Eshtë një formulë e avancuar prebiotike që ushqen dhe inkurajon rritjen e Bifidobaktereve probiotike në zorrë, duke ndihmuar në mbështetjen e një ekuilibri të shëndetshëm të mikroflorës së zorrëve.

 

 

Permbajtja

Permbajtja: Sasia per dozim: Sasia % se vleres ditore:
Kaloritë 5
Karbohidratet totale 2,6 g 1 %
Sheqernat totale <1 g *
Ksilooligosakaridet (XOS) (nga PreticX™ Prebiotic Complex) 1.55 g (1550 mg) *

Perdorimi

Të rriturit dhe fëmijët (4 vjeç e lart), merrni 1 lugë çaji çdo ditë. Përzieni në ujë, pije ose ushqim tjetër.

Paketimi

85 gr.