Ricarica Diffusore Libeccio

L4,960

Ka stok

In Stock

SKU: 1733

Pershkrimi i produktit

Shishe rimbushese aromatizuese per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune.

Arome e forte mediterrane dhe energjizuese e detit Libeccio i kombinuar me aromen e luleve dhe agrumeve te vendeve me te nxehta afrikane dhe me aromen vendase te luleve te mersines dhe dellinjes.

paketimi

500 ml