Difuzor ambjenti- HotStone

L6,750

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1893

Pershkrimi i produktit

Difuzor ambjenti me ajer te ngrohte me nje dizajn mjaft elegant.

specifikime

  • Avullon ujin dhe mbush ambjentet e shtepise apo zyres suaj me ajer te paster, te shendetshem dhe mbi te gjitha pa bakterie.
  • Mban lageshtine e ambjentit ne vlera ideale 50%, duke luftuar keshtu efektet e pafavorshme te ambientit te thate. Gjithashtu zvogelon grimcat e pezulluara te pluhurit ne ajer, duke mbrojtur mukozat tuaja nga viruset dhe bakteret.
  • Difuzori eshte mjaft i lehte per tu perdorur dhe shume i sigurt, pasi fiket vet automatikisht kur uji ne depozite ka avulluar plotesisht.
  • Mban 1,8liter uje qe zgjat 6 deri ne 7 ore. E lehte per tu levizur nga nje dhome ne tjetren pasi peshon vetem 1 kg.
  • Mund te perdoret i combiner me vajra esencial duke i dhuruar keshtu shtepise suaj nje arome te mrekullueshme.