ULTRASONIC USB AUTO DIFFUSER-GREY

L6,200

Ka stok

In Stock

SKU: 12498

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Difuzor ultrasonic ambjenti portativ me usb me te cilin mund të shijoni përfitimet e aromaterapisë kudo që te jeni. Ky difuzor mund të lidhet me çdo port USB, duke e bërë atë ideale për shtëpinë ose zyrën. Me një kohë funksionimi prej gjashtë orësh për mbushje dhe një garanci një vjeçare.

specifikime

-Jashtëzakonisht i qetë
-E lehtë për t’u pastruar
-Thjesht shtoni ujë rubineti dhe vajra esencialë
-Steamz i ftohtë.
-Nuk ka nxehtësi / nuk ka rrezik djegieje
-Fiket automatikisht
-Pa BPA
-E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime
-Përshtatet në mbajtësin e pijeve të makinës.
-Përfshin kuti mbajtëse portative
-Jetëgjatësia mbi 5000 orë
-Lidhet në çdo portë USB
-Drita LED rrotulluese
-Koha e funksionimit deri në 6 orë