SO PURE INCANTO D’AMORE GIFT BOX

L5,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12643

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Parfum trupi dhe xhel dushi pa alergjen, i krijuar për të plotësuar nevojën e çdo gruaje në rast intolerance apo sensibilizimi ndaj alergeneve të parfumit. Aroma e produkteve eshte me nota drunore, frutash dhe thekse orientale.

permban

Bionike so pune incanto aromania eshte nje set ideal per dhurate.

  • Shkumë dushi So Pure Incanto D’Amore 200ml
  • Ujë Tualeti So Pure Incanto D’Amore – 50 ml.

perdorimi

-Perdorni xhelin e dushit per pastrim normal te lekures.
-Sperkatni sasine e deshiruar te parfumit sipas nevojes.