DEFENCE MAN ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM

L1,150

Ka stok

In Stock

SKU: 0358

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkume rroje per meshkuj, per lekure sensitive dhe intolerante.

PERMABAN

Gjalpe kakao:  Ka efekt zbutes dhe mbrojtes.

Alantoine:  Zbut lekuren.

Vitamine E:  Ka veti antioksiduese dhe mbrojtese.

Pantenol (provitamine B5):  Ka efekt hidratues dhe mbron lekuren nga acarimet.

PERDORIMI

Tundeni para perdorimit. Aplikojeni sipas nevojes.

PAKETIMI

200 ml