Xyliwhite Orange Splash Toothpaste Gel for Kids

L630

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10846

Pershkrimi i produktit

Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije portokalli.

specifikime

  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

perdorimi

Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

paketimi

85g