Showing all 8 results

BODY LOTION ISOFLAVONIA 200ML

Locion trupi i pasur me substanca aktive te cilat zbusin lekuren e  trupit  dhe i japin asaj  shkelqim. Konturet e trupit  duken me te ngritura dhe me te buta e te  forta. Ka arome te lehte. Permban Isoflavones, kombucha, gjalp mangoje dhe faktore te tjere natyrore te mbajtjes se lageshtise.

 

Cellulite Contour Formula

Substanca aktive  e celulitit  me  bazë  bimore, përmban  mikroalga, lulëkuqe  me  brirë  të  verdhë  dhe  kafeinë, lufton  shenjat  fillestare  të  celulitit , bën  aktivizimin e lipolizës, formimin  e qelizave  të  reja  të  lipideve  dhe  redukton  indin  dhjamor   egzistues. Peptidet  elastin-stimuluese  gjithashtu  fortifikuese  të  elasticitetit   të  lëkurës   sigurojne  qëndrueshmëri  në rritje.

Shënim: Efekti  aktivizues  i  metabolizmit  mund  të  çojë  në  ndjenjë  të  ftohti/ngrohti. Lani duart  pas  aplikimit.

COOLING LEG LOTION 150ML

Krem per kembe te lodhura . Me efekt qetesues dhe freskues,rrigjalleron lekuren e kembeve dhe permireson qarkullimin e gjakut. I qeteson dhe i freskon menjehere. Me permbajtje te gjethes se hardhise se rrushit te kuq, geshtenje kali dhe mente.

HAND CARE CREAM 75ML

Krem per kujdesin e duarve. Zbut lekuren e duarve dhe kutikulat pa len yndyre ne to. Kujdeset per duart e irrituara dhe te thata. Me permbajtje te Echinacea purpurea.Bisabolol and farnesol.

Oxygenating Body Scrub

Pas peeling, lëkura  është  e  butë , qarkullimi  i  gjakut  është  i  stimuluar  dhe  aftësia  e   lëkurës  që  të  thithi substancat  aktive   pasuese  rritet . Ky  skrab  mbart  përbërje  stimuluese  dhe kujdesëse  nga   ekstrakte  e algave  dhe  planktoneve.Përbërjet e këtyre  elementëve  dhe  mineraleve   i  japin  lëkurës  butësi  të dukshme.

PERFECT BUST FORMULA 75ML

Krem per bustin e femres, qafen dhe gjoksin. Me kompleksin Perfect Bust i cili permban bioferment te mangosit, ftua dhe alga plus ESP  (peptidet elastin-stimuluese), acidi hialuronik dhe vaj makadamie.

Strech Mark Cream

Strech  Mark  Cream (Kremi i strijave)

Zgjatimi, zgjerimi dhe skuqja e shenjave te kuqe  ndodh si pasoje e terheqjes se lekures  ose  influences hormonale e cila  ul elasticitetin e lekures. Me kalimin e kohes  keto  transformohen  ne te cara te zbehura. Kremi i shenjave te terheqjes eshte nje locion me substanca aktive qetesuese i cili krijon nje efekt qetesues direkt pas aplikimit. Shenjat e shtatzanise zbehen kur kremi  aplikohet rregullisht. Me orientale te “sigesbeckia” (bime mjekesore, vaji i fares se mangos, vitamine  C fosfate dhe vitamine  E acetate.

Perdorimi: Cdo mbremje pas dushit.