Hand Care Cream

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 2706

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem mbrojtes dhe emollient per duart.

specifikime

– Kujdeset per duart e ashpra pa lene gjurme te yndyres

– Lehteson acarimin e lekures

– Ka efekt rigjenerues, Antibakterial dhe aromatizues

– Me permbajtje te Echinacea purpurea, bisabolol, dhe fornesol

perdorimi

Aplikoni kremin ne duart e pastruar sa here e shikoni te arsyeshme

paketimi

75 ml

perberja

Echinacea

Alpha-Bisabolol

Farnesol

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.