Vitaforce ACE Body Cream

L5,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9321

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trupi i bute i pasur me 3 vitamina esenciale A, C, E, gjalpe shea, Acid Hialuronik, dhe Pentavitin.

specifikime

– Mbron lekuren nga radikalet e lira

– Hidraton

– Zbut dhe rikthen elasticitetin

perdorimi

Aplikoni Vitaforce ACE Body ne lekuren tuaj pas cdo dushi

paketimi

200 ml

perberja

Vitamine A

Vitamine C

Vitamine E

Gjalp Shea

Acid Hialuronik

Pentavitin (Substance e cila lidhet me keratinen ne lekure dhe hidraton lekuren ne menyre efektive ne saje te aftesise mbajtese te ujit).

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.