Aparat tensioni- AdvanceMED

L4,180

Ka stok

In Stock

SKU: 0124

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aparat tensioni manual, me dizajn ergonomik, shume praktik dhe me cilesi te larte. Shume i thjesht dhe praktik per tu perdorur.