8889 BENACTIV Anti-Cellulitis Sport Pants (Below-Knee)

L7,930

Ka stok

In Stock

SKU: 1563

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Strece dobesimi dhe anticelulit Benactiv, me gjatesi poshte gjurit. Ngjyra e zeze. E disponueshme ne 6 masa.

specifikime

Ky produkt ka teknologji  te vecante dhe efekt mikro-masazhues ndihmon ne reduktimin e celulitit. Ka Kompozimi te vecante me tre shtresa (shtresa e jashtme, shtresa e gomes se paster dhe shtresa e brendshme me material pambuku) rrit nxehtesine lokale dhe ushtron efekt mikro-masazhues, duke siguruar nje rezultat maksimal.

*Specialistet rekomandojne perdorimin e produkteve Benactiv per 2muaj (te pakten 8 ore ne dite), ne kontakt te drejtperdrejte me lekuren, per te pare nje permiresim te ndjeshem te konstruktit tuaj.