1570 Jolie Maman Post Partum Girdle -Korse pas lindje

L6,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1552

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Korse pas lindjes me dantelle ne fund, JOLIE MAMAN ndihmon ne rivendosjen e elasticitetit te indeve. Mbeshtjell barkun dhe stomakun dhe ju ndihmon te arrini format perfekte pas lindjes.

specifikime

  • Produkti eshte me ngjyre te bardhe dhe me kapje nga poshte.
  • E disponueshme ne 6 masa.