8188 Benactiv Unisex Slimming Belt (Brez dobesimi)

L5,460

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2603

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Brez dobesimi Benactiv, per meshkuj e femra. Ngjyra e zeze. Nje mase One size. Per meshkuj e femra.

specifikime

Ky produkt ka teknologji  te vecante dhe efekt mikro-masazhues ndihmon ne reduktimin e celulitit.

Ka Kompozimi te vecante me tre shtresa (shtresa e jashtme, shtresa e gomes se paster dhe shtresa e brendshme me material pambuku) rrit nxehtesine lokale dhe ushtron efekt mikro-masazhues, duke siguruar nje rezultat maksimal.

*Specialistet rekomandojne perdorimin e produkteve Benactiv per 2muaj (te pakten 8 ore ne dite), ne kontakt te drejtperdrejte me lekuren, per te pare nje permiresim te ndjeshem te konstruktit tuaj.