10400 Slim Shorts John’s (Pantallona dobesimi)

L3,900

Ka stok

In Stock

SKU: 1160

Pershkrimi i produktit

Pantallona te shkurtra dobesimi te cilat dhurojne nje efekt sauna. Veprojne si nje lekure e dyte. Ju ndihmojne te dobesoheni shpejt dhe djeg yndyrnat ne menyre efektive. Mjafton ti mbani veshur 1 ore ne dite dhe ju do te humbisni 1 kg.