1516 Jolie Mamman Post Partum Panties -Korse pas lindje

L2,450

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2098

Pershkrimi i produktit

Korse pas lindjes, mikrofiber, JOLIE MAMAN e cila ju ndihmon te arrini format trupore perfekte pas lindjes. Shume e rehatshme dhe komode per tu mbajtur ne cdo moment te dites. E disponueshme ne kater masa.