Castor Oil

L1,770

Ka stok

In Stock

SKU: 10439

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky vaj i përdorur që në lashtësi, sot është pjesë e shumë formulave kozmetike falë vetive të tij hidratuese dhe zbutëse për lëkurën dhe flokët.

perdorimi

Hidhni disa pika nga vaji kastorit në lëkurë dhe masazhojeni. Për flokët, mund të shtoni disa pika tek shampoja juj para larjes së flokëve.

perberesit

Vaj kastori nga fara e Ricinus communis.

paketimi

473 ml