Couperose Gel

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 1763

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eleminon skuqjen dhe tharjen e lekures. Xhel i perqendruar me baze bimore, i pershtatshem per perdorim te perditshem.

specifikime

Couperose Gel vepron ne nje lekure kuperoze duke eleminuar skuqjen dhe tharjen.

– Redukton kapilare e dukshem.

– Forcon strukturen e lekures

– Efekt matifikues

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

30 ml

perberja

  • Kompleksi mbrojtes (Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil, Sunflower Oil)
  • Α-bisabolol
  • Acid hialuronik
  • Izomerati i sakaridit
  • Orgasol
  • Isis
  • Squalane

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.