DEFENCE QUICK PEN Anti-imperfection lotion

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 2631

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem intesiv, lokal, per aknet. Aplikohet lokalisht vetem mbi akne. Ka nje aplikator ne forme stilolapsi cka e bene aplikimin me te lehte.

permban

Acidi salicilik: Nxit eliminimin e qelizave te vdekura dhe sebumit  te tepert.

Kompleksi bakteriostatik: Rregullon perhapjen bakteriale.

Kompleksi acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Alantoina: Favorizon rinovimin e qelizave dhe zvogelon skuqjen e lekures.

Vitamina E: Ka efekte antioksidante dhe hidratues.

perdorimi

Aplikojeni direkt ne akne, edhe disa here ne dite. Evitoni aplikimin rreth zones se syve.

paketimi

10 ml