Hydrating Gel Mask

L2,800

Ka stok

In Stock

SKU: 2751

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske ne trajte xheli per lekure te dehidratuar.

specifikime

– Efikase per perdorim pas trajtimit me ultratinguj,ekspozimit ne diell, aktivitetit sportive dhe nje seance ne sauna

– Rregullon ekuilibrin osmotic te lekures

perdorimi

Perdorni furcen per te shperndare nje  shtrese te holle te maskes ne fytyre dhe qafe duke perfshire edhe zonen e syve.

Koha e nevojshme per mbajtjen e maskes 5-20 min

paketimi

75 ml

perberja

Bima e shkretetires (Imperata cylindrica)

Sorbitol

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.