Propolaid RinoAct

L920

Ka stok

In Stock

SKU: 3043

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spraj Nazal në solucion hidrosalin me Propolis, Aloe, Eukaliptit dhe Pishë, që siguron 4 veprime specifike: Pastrim të hundëve, disinfektues, qetësues dhe balsamik. Propolisi mbron dhe disinfekton hundën dhe rrugët e frymëmarrjes. Aloe Vera ka veti qetësuese, vaji esencial i Eukaliptit dhe Pishës kanë veti balsamike dhe zbutëse tek mukozat.

Produkt Vegjetarian

perdorimi

3 ose 4 aplikime në ditë. Mos i shfryni hundët gjatë 10 minutave të para pas aplikimit.

paketimi

Flakon 20 ml

permban

Propolis ekstrakt hidroglicerik 0,0065 g
Eukalipt 0,001 g
Ekstrakt i përqëndruar Aloe Vera 0,0025 g
Pishë Siberike 0,0005 g

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.