PropolGola Spray Manuka

L965

Ka stok

In Stock

SKU: 2919

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spray me fuqi antibiotike, kundër dhimbjeve të fytit, ngjirrjes së zërit dhe kordave vokale. Përmban Propolis, Erisimo, Mjaltë Manuka (500 MGO) dhe vaj esencial Manuka. Mjalti Manuka vjen nga Zelanda e Re dhe është përdorur që në lashtësi nga Maorët për të trajtuar sëmundjet. Erisimo ose “Bima e Këngetarit“, zbut mukozat dhe vepron në rikthimin e tonit të zërit. Vaji esencial Manuka ka efekt antibakterial, antiinflamator dhe antialergjik, lufton infeksionet dhe redukton sekrecionet bronkiale.

Produkt Vegjetarian

perdorimi

4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

paketimi

20 ml

permban

Propolis e.s. tit. 12% 15 mg
Mjaltë Manuka 25 mg
Erisimo 42.5 mg
Vaj esencial Manuka 1 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.