Tusserbe Junior

L950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2742

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shurup për fëmijë me shije luleshtrydhe kundër kollës me bazë Grindelia, Pino, Piantaggine, Lichene islandico, Propolis dhe mjaltë manuka. Ekstraktet e Grindelia, Lichene islandico dhe Piantaggine kanë veprim qetësues dhe zbutës tek mukoza oro-faringeale dhe tek toni i zërit. Grindelia dhe Pino kanë efekt balsamik. Lichene favorizon hollimin e sekrecioneve.

Produkt Vegan

perdorimi

Për fëmijë 3 deri 8 vjec: 5-10 ml në ditë. Për fëmijë mbi 8 vjec: 10-15 ml në ditë.

paketimi

180 ml

permban

Pino e.f. 30,0 mg
Piantaggine e.f. 75,0 mg
Mjaltë Manuka 833,3 mg
Lichene e.f. 75,0 mg
Propolis e.s. tit 12% 75,0 mg
Grindelia e.f. 150,0 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, alkol konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, sheqer, sakarinë, OMG.