9494 Shoulder Brace For Posture Control

L3,560

Ka stok

In Stock

SKU: 1572

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Drejtues shpine Orione. Eshte projektuar per permiresimin e postures dhe qendrim te shpines drejte. E pershtatshme per te dyja gjinite (unisex).

Pershtatet lehtesisht me shpinen pa shkaktuar diskomfort duke ju dhuruar nje posture te rregullt dhe natyrale.

specifikime

-E disponueshme ne 5 masa.

-Ngjyra bezhe.