Aerosol me mikropiston- AIR Stylo

L8,900

Ka stok

In Stock

SKU: 10280

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aparat aerosoli me mikropiston dhe shume i vogel (13x5cm), i cili peshon vetem 250g. I pershtatshem per tu marre me vete nga personat qe jane ne levizje.

Air Stylo eshte nje aparat aerosoli i vogel, me mikropiston, i pershtatshem per tu marre me vete nga personat qe jane ne levizje.

Ju lejon te merrni nje trajtim efektiv kudo qe te jeni dhe mbi te gjitha nuk ben zhurme fale teknologjise se mikro-pistonit, i cili lejon te njejten performance, por ne dimension me te vogel.

Inovacioni AirStylo eshte gjithashtu i gjithanshem. Gota ju lejon te vendosni sasine e sakte te ilacit qe ju nevojitet, cka eshte nje avantash pasi aparati mund te perdoret nga e gjithe familja.

specifikime

Permasat e vogla dhe  dizajni vertikal e bejne ate shume te lehte per tu mbajtur dhe mbi te gjitha peshon vetem 250 gram.

Aparati Air Stylo ka gjithca qe duhet per nje trajtim te mirefillte:

– 1 gote per vendosjen e medikamentit

– 1 maske per te rritur

– 1 maske per femije

– 1 tub lidhes.