AirProject Kit

L1,680

Ka stok

In Stock

SKU: 2829

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Set per aparat aerosoli me ultratinguj.

Pas perdorimit pastroni dhe dezinfektoni te gjithe aksesoret dhe me pas vendosini ne canten perkatese.

I pershtatshem per AirProject Plus.

permban

– Maske ergonomike 2 ne 1 e pershtatshme per te gjithe familjen

– Maske per ne hunde

– Maske per ne goje

– Tub lidhes