Aerosol me piston- Air Cube

L6,000

Ka stok

In Stock

SKU: 3034

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aparat aerosoli me piston i cili permban gjithcka qe ju duhet per nje trajtim efektiv. I pershtatshem per te gjithe familjen. Kompakt, praktik dhe i thjeshte ne perdorim.