Aerosol me piston- Mr. Otto

L9,500

Ka stok

In Stock

SKU: 11089

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aparat aerosoli per femije me mikropiston dhe pa zhurme. Permban nje gote te vecante Pic Act Fast Pro, e cila ben te mundur krijimin e avullit 20% me shpejt, per nje terapi aerosoli te targetuar dhe efikase.

Menyra me argetuese per clirimin e rrugeve te frymemarrjes!

specifikime

Aparat aerosoli per femije i cili eshte jo vetem i kendshem, por dhe shume i qete i dizenjuar posacerisht per te vegjelit tuaj.

Forma e bukur e oktapodit dhe ngjyra do te terheq menjehere vemendjen e  femijes suaj duke e perceptuar kete aparat si nje loder. Vecanerisht e pershtatshme per femijet 3 deri ne 10 vjec.

Pompa e vogel e pistonit siguron nje performance te larte dhe mbi te gjitha pa zhurme. E vecanta e aparatit eshte gota ekskluzive e Pic Acti Fast Pro qe ben te mundur avullimin e shpejte te medikamentit dhe dergimin e shpejte ne zonen e targetuar duke siguruar keshtu nje trajtim mjaft efektiv.

permban

Brenda aparatit do te gjeni:

– 1 maske per te rritur

– 1 maske per femije

– 1 maske per ne hunde

– 1 maske per ne goje

– 1 tub lidhes

– Goten qe krijon avullin.