DHA-500, Double Strength Softgels

L3,990

Ka stok

In Stock

SKU: 10421

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Të distiluara në nivel molekular
  • Suport kardiovaskular
  • Suport për sistemin nervor

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda. Për personat që mund të kenë ndjesi nausea ose refluks nga vajrat e tjerë të peshkut, ky vaj peshku me paketim enterik dhe pa aromë është më i pranueshëm për stomakun.

 

PERDORIMI

1 kapsulë, 1-2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

PAKETIMI

90 kapsula

PERBERES TE TJERE

Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, mbështjellje enterike, ujë) Përmban peshk (ton) dhe d-alfa Tokoferol nga soja.

PERMBAJTJA

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 10
Totali Yndyrnave 1 g 1%*
Yndyrna te pangopura 1g *
Koncentrat natyral vaj peshku 1g (1000 mg) *
Acide yndyrore Omega 3 0 g
Acid Dokosaheksaenoik 500 mg *
Acid Eikosapentaenoik 250 mg *