E Liquid DA

L2,120

Ka stok

In Stock

SKU: 11883

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm dhe gjithashtu një nga nutrientët primarë të organizmit që lufton radikalet të lira. Kjo vitaminë është përgjegjëse për shumë procese të rëndësishme në trup si; mpiksja e gjakut, funksionet imune dhe neurologjike, procesi i plakjes dhe shumë të tjerë.

perdorimi

6 pika cdo ditë gjatë një vakti.

paketimi

30 ml