ESI FIT ATTIVA CON CAFFEINA

L1,450

Ka stok

In Stock

SKU: 13033

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Esi Fit Attiva është një suplement i ekstrakteve bimore të titruar në kafeinë, Citrus aurantium dhe karnitinë, i cili ndihmon ne kontrollin e peshës trupore.
Ky produkt është ideal nëse ndiqni një mënyrë jetese të shëndetshme, me një nivel të mirë aktiviteti fizik. I përshtatshëm për veganët.

perdorimi

Rekomandohen 2 tableta në ditë, një pas mëngjesit dhe një pas drekës, te shoqeruara me shumë ujë.

permbajtja

Kafeinë (100 mg për dozë ditore).

Vlerat ushqyese:per 2 tableta
Citrus aurantium e.s. tit. 6%
marrja e sinefrinës
500 mg
30 mg
Guaranà e.s. tit. 10% caffeina400 mg
Cola nitida e.s.300 mg
Marrja totale e kafeinës100 mg
Kontributi total i polifenoleve60 mg
L-karnitinë200 mg

Nuk permban: sheqerna të shtuara, konservues të shtuar, ngjyra, aromë artificiale, OMGJ dhe gluten.

 

Paketimi

40 tableta.