ESI FIT CONTROLLA SAZIETA

L3,320

Ka stok

In Stock

SKU: 13036

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili ndihmon ne reduktimin e ndjenjes se urise. Ai permban farat e guar, ekstraktin e gjimnemës, me glukomanan te cilet jane elementë të dobishëm per kufizimin e përthithjes së lëndëve ushqyese dhe lehtësimin e ndjenjës së ngopjes. Esi Fit Control Satiety ndërhyn në metabolizmin e karbohidrateve dhe lipideve dhe në kontrollin e ndjenjës së urisë.

perdorimi

Merrni 2-3 tableta ne te njejten kohe te pakten nje ore para vakteve kryesore te shoqeruara me shume uj.

Perberesit

Perberesit Per 6 tableta
Farat guar 1,5 g
Gjethet e glukomananit 1.5 g
Gjethet e gjimnemës 25% 0.3 g
Acidi gjimnemik 0.075 g

Paketimi

180 Tableta.