XSENSE SHOWER FOAM

L950

Ka stok

In Stock

SKU: 2161

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo trupi per te gjitha llojet e lekures, me aroma te ndryshme. E pasur me glicerine dhe pantenol. Respekton pH e lekures. 

aromat

E disponueshme ne 7 aroma te ndryshme:

ICE LIME –  Freski e forte qe i jep vitalitet lekures suaj.

SOFT  PETALS – Arome e rafinuar trendafili dhe kamomili qe relakson trupin dhe mendjen tuaj.

VELVET VANILLA – Arome vanilje dhe orkidee qe ju dhurojne kenaqesi.

SOUL ORIENTAL – Arome orientale qelibari dhe patchouli qe terheq te gjitha shqisat.

OCEAN WAVE – Arome deti qe i jep lekures energji.

TROPICAL JUICE – Arome frutash tropikale si mango dhe papaja per me shume embelsi dhe energji pozitive.

SPICY VETIVER – Arome druri vetiver me nota pikante te specit te kuq me efekt rigjallerues.

permban

Agjente te bute pastrimi: Sistem i ekuilibruar pastrimi, pastron ne menyre delikate lekuren, pa prishur barrieren hidrolipidike te saj.

Glicerine:  Veti hidratuese dhe mbrojtese.

Pantenol (pro-vitamine B5): Mbron lekuren dhe zvogelon rrezikun e dehidrimit.

paketimi

200 ml