SO PURE INCANTO D’ARMONIA GIFT BOX

L5,150

Ka stok

In Stock

SKU: 12642

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Set per perkujdesjen e trupit me arome vanilje dhe zambaku.

 

permban

Bionike so pune incanto aromania eshte ne set ideale per dhurate.

  • Permban nje xhel dushi dhe nje parfum ideal per tu pastruar dhe parfumuar dhe lekuren me te ndjeshme.
  • Shkume dushi bionike incanto d’aromania 200 ml.
  • Uje tualeti Bionike so pure enchantment of harmony 50 ml.

perdorimi

Perdorni xhelin e dushit per pastrim normal te lekures.
Sperkatni sasine e deshiruar te parfumit sipas nevojes.