LIQ CHLOROPHYLL & MINT 16 OZ

L3,780

Ka stok

In Stock

SKU: 13707

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Klorofil super i koncentruar, i cili promovon pastrimin, mbështet procesin e detoksifikimit të trupit dhe është përdorur tradicionalisht si një deodorues i brendshëm. Për një frymëmarrje të freskët.

Permban

Kaloritë 15
Karbohidratet totale 4 g 1 %
Bakri (nga klorofilina e bakrit të natriumit) 4 mg 444 %
Natriumi (nga klorofilina e bakrit të natriumit) 5 mg <1%
Klorofilinë bakri natriumi (klorofil) 100 mg *

perdorimi

Merrni 1 lugë çaji (5 ml) në ditë në 8 oz. të ujit ose lëngut. Tundeni mirë para përdorimit.

paketimi

473 ml.