Liver Refresh Veg Capsules

L3,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11752

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Per shendetin optimal te melcise. Suport per proceset detoksifikuese.

Liver RefreshTM është një formulë e cila përmban shumë nutrientë dhe bimë të cilët ndihmojnë mëlcinë të kryejë një funksion optimal dhe trupin të kryejë proceset detoksifikuese. Ndër përbërësit kryesor në këtë formulë janë ekstrakti i Silybum marianum, n-acetil-cisteina, methioninë dhe përbërës të tjerë të cilët ndihmojneë në prodhimin e glutationit, i cili lufton radikalet e lira dhe luan rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e rrugëve që kryejnë eleminimin e mbetjeve toksike në organizëm.

perdorimi

3 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

perberesit

Kalori    10 
Totali i karbohidrateve 1 g
Fibra Dietike <1 g 
Ekstrakt (Silybum marianum) (të standartizuara ne 240 mg flavonoide Silimarine) 300 mg
Përzierje Bimore: Argjinare (Cynara scolymus), Panxhar (Beta vulgaris), Mjeder (Rubus idaeus), Pankreatin 90 mg *, L-Glutatione (Formë e reduktuar) 100 mg *, N-Acetil Cisteine (NAC)   100 mg         *, Fara rrushi (Ekstrakt i standartizuar për polifenole) (Vitis vinifera) 100 mg
Acid Alfa Lipoik 100 mg
L-Karnitinë (nga Tartrati i L-Karnitinës) 50 mg
Rrenje (Scutellaria baicalensis) 50 mg
Schisandra chinensis 100 mg
Berberis vulgaris 30 mg
Rrënjë organike turmeriku (Curcuma longa) 30 mg
L-Metioninë 20 mg

perberes te tjere

Mikrokristalinë celuloze, hipromelozë (kapsulë celuloze), dioksid silikoni, acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe palmitat askorbili.