Silymarin, Double Strength 300 mg Veg Capsules

L2,000

Ka stok

In Stock

SKU: 11757

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport per funksionin e melcise. Me argjinare dhe luleradhiqe.

Kjo formulë vegjetariane përfshin argjinare dhe luleradhiqe për efikasitet më të lartë.

Silimarina (Silybum marianum) është përdorur tradicionalisht për të ndihmuar në mirëmbajtjen e funksioneve të mëlcisë. Kjo formulë vegjetariane përfshin argjinare dhe luleradhiqe për efikasitet më të lartë.

 

perdorimi

1 kapsulë, 1 deri në 3 herë në ditë.

paketimi

50 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Ekstrakt silybum marianum (të standartizuara në 240 mg Flavonoide silimarine të barazvlefshme me 80%) 300 mg *
Rrënjë luleradhiqe (Taraxacum officinale) 100 mg *
Gjethe argjinare (Cinara scolymus) 50 mg * 50 mg *

perberes te tjere

Hipromelozë (kapsulë celuloze), mikrokristalinë celuloze, dioksid silikoni, stearat magnezi (origjinë bimore).